Zdrowie i Uroda

Pozbyć się niedoskonałości – jak zadbać o wygląd?

Irytujące niedoskonałości – niekiedy bywają niewielkie i wręcz niezauważalne dla innych. Nam osobiście jednak bardzo przeszkadzają. Zwłaszcza gdy wiążą się z naszą cielesnością i wyglądem. Patrząc na siebie w lustrze, zwracamy uwagę na bruzdy marionetkowe. Kiedy przeglądamy zdjęcia, które ktoś nam zrobił, szybko dostrzegamy, jak w szczerym uśmiechu odsłoniliśmy przebarwione zęby.

Usuwanie niedoskonałości

Tych wszystkich irytujących niedoskonałości, które psują nam humor niemal każdego dnia, można się szybko i skutecznie pozbyć. Na dental4you.pl przekonamy się, że to naprawdę możliwe. Niby zwyczajne i drobne zmiany, a wpłyną niesamowicie na nasze życie. Poczujemy się zdecydowanie lepiej, kiedy z przyjemnością będziemy mogli odsłonić zęby w uśmiechu albo robić makijaż bez potrzeby tuszowania zmarszczek.

Wybielanie zębów

Implanty zębów w krakowskim gabinecie Dental4You to jedna z propozycji mająca na celu pozbycie się niedoskonałości. Polecana szczególnie w przypadku braku pojedynczego zęba lub większej ilości zębów. Jeśli zaś chodzi o niedoskonałość, która dotyczy większości osób i wiąże się z przebarwieniami, to wybielanie zębów w dental4You przyniesie rozwiązanie tego problemu.

Jak to działa? Dental4You wykonuje wybielanie zębów przy użyciu lampy Beyond. W tym przypadku, jednorazowy i bezpieczny zabieg, trwa zaledwie 45 minut. Jego efekty utrzymują się przez 2 lata! Na powierzchnię zębów nakłada się specjalistyczny żel wybielający, który dodatkowo zostaje aktywowany poprzez działanie światła z lampy Beyond.

Zabiegi medycyny estetycznej

Dental4You to nie tylko gabinet stomatologiczny. W tym miejscu pozbędziemy się także niedoskonałości związanych z wyglądem i jakością skóry. Wykonuje się tutaj profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej z użyciem kwasu hialuronowego i botoxu.

Previous post

Ekspres do kawy do firm? Nic trudnego!

Next post

Czym jest plastyka wałów okołopaznokciowych?