Dom i Wnętrze

Lampion biały jako element dekoracji na tarasie

Wygodny przydomowy taras czy ogród mogą stać się doskonałą strefa wypoczynkową, o ile tylko odpowiednio je zaaranżujemy. Poza wygodnymi meblami ogrodowymi warto pomyśleć również o oświetleniu – lampion biały to jedna z ciekawszych propozycji. Eleganckie i wpisujące się w najnowsze trendy lampiony pozwolą nam na zapewnienie światła i nadanie otoczeniu wyjątkowego charakteru.

Lampion biały z rattanu

Nie ma wątpliwości, że lampion biały to obecnie jeden z najchętniej kupowanych elementów oświetleniowych – nie tylko wygląda doskonale, ale też świetnie uzupełnia wiele aranżacji. Lampion biały tworzony jest z rattanu – naturalne pnącze rattanowe pozyskiwane jest z upraw o zrównoważonym rozwoju w Indonezji co oznacza, że nie jest degradowane środowisko naturalne. Rattan malowany jest na biało, a sam lampion wyplatany jest ręcznie, przez co każdy egzemplarz jest wyjątkowy. Lampion we wnętrzu posiada szklane naczynie, w którym umieszczana jest świeca – w ten sposób możemy w sposób bezpieczny palić świece wieczorami. Lampiony prezentują się doskonale w każdej konfiguracji: jako pojedynczy dodatek na stole, jako elementy wystroju na schodach czy podwieszane pod sufitem, aby dawać więcej światła. Chcąc zakupić lampion biały w dobrej cenie zwróćmy uwagę na meble ogrodowe z ekspozycji – są one dostępne w znacznie niższych cenach, przez co zakupimy pełnowartościowy produkt i zaoszczędzimy!

Lampion biały i lampy solarne

Jakie propozycje na oświetlenie tarasu czy ogrodu mają dla nas projektanci i producenci? Poza białymi lampionami warto zwrócić uwagę na lampy solarne, które mogą być zasilane zarówno z klasycznego gniazdka poprzez kabel USB, jak i poprzez energię słoneczną! Lampy solarne to ekologiczne i funkcjonalne rozwiązanie na oświetlenie przestrzeni wypoczynkowej!

 

 

Previous post

Perfumy damskie Chanel – hit czy raczej nie

Next post

Kuchnie w stylu rustykalnym