Ciekawe

Ekspres do kawy do firm? Nic trudnego!

Kawa to napój, który lubi praktycznie każdy z nas. Szczególnie więcej spożywamy kawy w momencie wysiłku umysłowego – kawa pobudza i poprawia pamięć i koncentrację. Piją ją praktycznie wszyscy pracownicy w firmie w trakcie przerw na lunch czy po południu, kiedy zbliżają się nadgodziny…

Automat do kawy – dobre rozwiązanie?

Dlatego te każdy pracodawca stara się zapewnić swoim pracownikom dostęp do świeżej kawy. W końcu, jeśli każdy pracownik miałby przynosić do pracy własną kawę z domu, szybko w firmie panowałby dość duży bałagan. Porozlewane termony, praca z kawą przy komputerze… Zdecydowanie lepiej jest postawić automat do kawy i zapewnić pracownikom miejsce, w którym spokojnie mogą ją wypić.

Jednak z drugiej strony dużo osób narzeka na kawę z automatu. Głównym problemem jest to, że nie jest ona zbyt smaczna. Nawet kawa bardzo dobrej firmy z automatu nie cieszy się dużą popularnością. Ponadto plastikowe kubki są niewygodne, kawa parzy… Lepiej pomyśleć nad innym rozwiązaniem.

Ekspresy do kawy do firm – znakomity pomysł!

Otóż lepiej jest postawić na ekspresy do kawy do firm. Kawa z ekspresu jest nieporównywalnie lepsza, zdrowsza. Pracownicy na pewno będą wracać po przerwie kawowej z większą energią i zapałem do pracy. Jednak niestety – takie ekspresy nie należą do najtańszych urządzeń. Czy zatem warto w nie inwestować?

Oczywiście, że nie! Zdecydowanie sensowniej jest wybrać możliwość wypożyczenia profesjonalnego, wysokiej jakości ekspresu do kawy do firm. Dzisiaj na rynku powstaje wiele firm, które zajmują się właśnie takim wynajmem. Proste rozwiązanie? Na pewno!

Zalety wynajmu ekspresu do kawy do firm

Warto dodać, że taka firma, od której wynajmujemy ekspres zapewnia zazwyczaj od razu całodobowy serwis. Gdyby coś się zepsuło wystarczy jeden telefon i po problemie! Warto dodać, że taka firma oczywiście ma możliwość także regularnego dostarczania kawy.

Ponadto gatunków kawy zazwyczaj mamy kilka. Dzięki temu każdy pracownik będzie mógł wypić taką kawę, jaka mu naprawdę smakuje. Oczywiście do wynajmu są także dostępne modele ekspresów nie na kawę ziarnistą, lecz na kapsułki.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Yazamco

Previous post

Wakacje w Polsce? Nic straconego!

Next post

Pozbyć się niedoskonałości – jak zadbać o wygląd?