Dom i Wnętrze

Jaki parasol ogrodowy wybrać?

Nowoczesny parasol ogrodowy to element, którego nie może zabraknąć w naszych ogrodach, ale też na tarasach. Balkonach czy na werandach. Parasole ogrodowe zaskoczą nas dzisiaj nie tylko wspaniałym wyglądem, ale i świetnymi parametrami technicznymi. Parasol ogrodowy sprawi, że każda chwila na świeżym powietrzu stanie się przyjemniejsza, a my sami chętniej będziemy spędzać czas blisko natury i domu.

Idealny parasol ogrodowy – czyli jaki?

Parasol ogrodowy w strefie wypoczynkowej to propozycja dla osób, które chcą wypoczywać komfortowo. Parasol ogrodowy sprawi, że miejsce wypoczynkowe stanie się zacienione, a my sami będziemy mogli relaksować się w znacznie niższej temperaturze. Nowoczesny parasol ogrodowy skonstruowany jest w taki sposób, aby użytkownik mógł samodzielnie regulować kąt padania cienia. Warto również wspomnieć o wyglądzie nowoczesnych parasoli – są one projektowane zgodnie z najnowszymi trendami, a sami projektanci dbają o najmniejsze detale i szczegóły.

Parasol ogrodowy zabezpieczony przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi

Trwałość parasola ogrodowego jest jedną z jego najważniejszych cech – mówią sami producenci. W tym celu zastosowano wysokiej jakości tworzywa. Stelaż wykonany jest z aluminium malowanego proszkowo, które zabezpieczone jest przed działaniem wilgoci i rdzą. Czasze parasoli ogrodowych wykonywane są z tkanin poliestrowych pokrytych dodatkową warstwą poliuretanu. To połączenie sprawia, że czasza zabezpieczona jest przed działaniem promieniowania UV oraz deszczu.

Parasol ogrodowy posiada wiele punktów regulacji: pierwszy to stelaż osadzony na ruchomej stopie i możliwość rotowania konstrukcji wokół jej własnej osi. Drugi punkt regulacji znajduje się przy czaszy – może być ona odchylana w jednej lub w dwóch płaszczyznach.

 

 

Previous post

Fotel wiszący – doskonały pomysł na odpoczynek na tarasie

Next post

Fotobudka - gadżet na urodziny