Dom i Wnętrze

Parasol do ogrodu – jaki model wybrać?

Strefa wypoczynkowa w ogrodzie to miejsce, z którego korzystać będą wszyscy domownicy oraz zaproszeni przez nas goście. Zaaranżowanie takiego miejsca nie zajmie nam wiele czasu: istotne jest dobranie odpowiednich mebli oraz dodatków. W szybkiej decyzji pomogą nam produkty oferowane przez topowych producentów. Na co warto zwracać szczególną uwagę?

Meble: jaki komplet wybrać?

Wybór kompletu meblowe jest pierwszym problemem z którym się stykamy chcąc zaaranżować nasz balkon czy ogród. Nowoczesne zestawy ogrodowe znajdziemy u topowych producentów: wśród najchętniej wybieranych wymienia się komplety technorattanowe. Nowoczesny technorattan to tworzywo wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne, silne promieniowanie UV. Nawet po wielu latach użytkowania nie traci on swojego koloru czy kształtu. Meble technorattanowe oparte są na lekkich stelażach aluminiowych malowanych proszkowo. W ten sposób zabezpiecza się je przed działaniem wilgoci i pojawianiem się rdzy. Innymi, chętnie wybieranymi kompletami są meble inspirowane stylem skandynawskim.

Parasol – skuteczna ochrona przed słońcem

Elementem, którego nie może zabraknąć w naszej strefie wypoczynkowej jest parasol do ogrodu. Nowoczesne parasole udostępniane przez topowych producentów odznaczają się piękną linią, doskonałymi parametrami technicznymi oraz trwałym wykonaniem. Wśród wielu modeli znajdziemy produkty z czaszą okrągłą, prostokątną, kwadratową. Czasze tworzone są z tkanin poliestrowych pokrytych warstwą poliuretanu. Takie połączenie sprawia, że tkanina jest całkowicie wodoodporna, zabezpieczona przed działaniem kurzu i promieniowania UV. Czasze odchylane są w kilku płaszczyznach, co znacząco ułatwia dopasowanie kąta padania cienia. Parasol może być osadzony na jednej z kilku rodzajów podstaw.

 

 

 

Previous post

Smartwatchh Google Pay

Next post

JAK WYBRAĆ NAJLEPSZĄ EKIPĘ BUDOWLANĄ?