Ciekawe

Idealna sala na wesele – czyli jaka?

Jedną z tych spraw, które przyszłe pary młode załatwiają na samym początku, jest wybór odpowiedniej sali weselnej pod Warszawą. Zakochani potrafią jej szukać całymi miesiącami, zachowując się nieraz jak dzieci we mgle. A wystarczy zwrócić uwagę na kilka kluczowych elementów, by szybko wybrać lokal doskonały.

Rozmiar idealny

Wielkość sali zdecydowanie ma znaczenie. Należy ją dostosować do ilości zaproszonych na uroczystość osób. Jeśli impreza będzie dość kameralna i pojawi się na niej wyłącznie najbliższa rodzina, składająca się z pięćdziesięciu osób, spokojnie można ją zaprosić do mniejszego lokalu. Wesela na dwieście gości wymagają już większej przestrzeni.

Rozmiar jest bardzo ważny. Jeśli bowiem sala będzie zbyt mała, goście zaczną się w niej tłoczyć i nie będą czuć się komfortowo. Zbyt duże lokale mogą natomiast wyglądać pusto i nieprzyjemnie.

Właściwy układ

Sala weselna pod Warszawą powinna mieć wszystkie najważniejsze elementy w jednym miejscu. Po jej bokach mogą znajdować się sekcje jadalne, na samym środku parkiet do tańczenia, a z przodu miejsce dla zespołu muzycznego. Taki układ pozwala gościom szybko się zintegrować.

Sale, w których wydzielono zamkniętą strefę jadalną i oddzielono ją od parkietu tanecznego, nie sprawdzają się zbyt dobrze. Zazwyczaj to właśnie w takich miejscach szybko tworzą się grupki, a wtedy goście nie są nawet w stanie się integrować. Osoby, które przyszły na uroczystość same i nikogo nie znają, zaczynają czuć się samotnie i nie są zadowolone z przebiegu imprezy.

Wygodna lokalizacja

Wbrew pozorom wynajęcie lokalu zlokalizowanego w samym centrum miasta nie jest najlepszym pomysłem. Gościom dość trudno będzie się do niego dostać, zwłaszcza w godzinach szczytu, kiedy to na warszawskich ulicach aż roi się od korków.

Sala weselna pod Warszawą będzie znakomitym pomysłem. Znajduje się ona w pobliżu większego miasta, dlatego każdy bez trudu się do niej dostanie. Mimo tego nie jest zlokalizowana w centrum czy okolicach rynku, dlatego wokół niej panuje cisza i spokój. Z takiej sali zawsze można bez problemu wyjść, pooddychać czystym powietrzem i poobserwować naturę. Warto nawet przenieść część imprezy na zewnątrz, zdecydowanie zaskakując tym gości.

Artykuł powstał we współpracy z Hotelem Lamberton pod Warszawą

Previous post

Rodzaje schodów drewnianych

Next post

Metody zamykania rozszerzonych naczynek krwionośnych