Ciekawe

Misja: pokój nastolatka

Każdy rodzic wie, że dzieci, w szczególności te dorastające, potrafią być bardzo wymagające. Aranżując pokój dla syna, warto dokładnie wysłuchać uwag i życzeń nastolatka i starać się znaleźć konsensus miedzy młodzieżową fantazją a racjonalnym podejściem charakterystycznym dla rodzica. Dla nastolatka pokój to nie tylko zwykłe pomieszczenie, ale przede wszystkim własny, intymny kąt, który powinien odzwierciedlać osobowość i współgrać z zainteresowaniami głównego użytkownika. Jak urządzić pokój młodzieżowy dla chłopaka? Sprawdź!

Odrobina fantazji

Jeśli Twój syn ma specyficzne zainteresowania, warto wykorzystać je przy aranżowaniu pokoju! Aspirujący gitarzysta będzie zachwycony, kiedy ukochany instrument będzie wisiał wyeksponowany na ścianie, stanowiąc ciekawą dekorację. Jeśli Twój syn uprawia sport, również warto wzbogacić pokój o sportowe akcenty! W wielu sklepach można kupić specjalne haki na rowery, które można bezpiecznie przymocować do ściany. Inną opcją są specjalne naklejki na ścianę z motywem pasującym do zainteresowań syna.

Funkcjonalnie i wygodnie

Podstawą pokoju są niewątpliwie meble. To głównie one wpływają na funkcjonalność i estetykę pomieszczenia. W pokoju młodzieżowym nie może zabraknąć kilku elementów, które sprawią, że jeden pokój będzie spełniał wiele funkcji – zapewni komfortowe warunki do nauki, będzie miejscem odpoczynku oraz spotkań z kolegami. Na stronie www.gama-sklep.com.pl znajdziesz modne i pojemne meble dedykowane młodzieżowym pokojom. Nowoczesne wzornictwo zgodne z obowiązującymi trendami i żywa, niejednolita kolorystyka wprowadzi do pomieszczenia nowoczesny design i niepowtarzalny styl.

Previous post

Czym kierować się podczas zakupu nowego domu?

Next post

Ogród z perspektywy