Motoryzacja

Iveco Daily – serwis pojazdów ciężarowych

Każdy przedsiębiorca będący w posiadaniu firmy przewozowej wie, że należy dbać o swoje pojazdy ciężarowe. Mimo wszystko nawet podczas maksymalnej opieki nad trzymaniem terminowości przeglądów czy wymianą oleju awarie zdarzały się i będą się zdarzać. Często w takich sytuacjach liczy się czas, gdyż przyjęte zlecenia nie będą czekać! Iveco Daily serwis jest usługą, która oferuje kompleksową naprawę awarii i pomoc drogową o każdej porze dnia i nocy. W jaki sposób to działa?

 

Iveco Daily – serwis i assistance w jednym!

 

Z jednej strony Daily serwis działa poprzez naprawę pojazdów ciężarowych danej firmy. W przypadku przyjęcia zgłoszenia konsultant umawia dogodny termin naprawy dla obu stron starając się jak najszybciej zażegnać dany problem. Oprócz tego Daily serwis wykonuje cykliczne przeglądy techniczne pojazdów, które po prostu muszą być wykonywane aby pojazd mógł bezpiecznie wyjechać na drogę. Z reguły w przypadku samochodów typu Iveco Daily czy Eurocargo przeglądy techniczne muszą być wykonywane co 30 – 40 tysięcy kilometrów. Dodatkowo wymiany oleju silnikowego, klocków hamulcowych czy sprężarek również wykonywane są co jakiś czas. O wszystkie te aspekty zadba Iveco Daily serwis!

 

W przypadku Assistance chroni on kierowców przed najgorszymi sytuacjami na drodze. W przypadku awarii pojazdów tysiące kilometrów od domu bądź poważniejszej kolizji Assistance od Daily serwis w mgnieniu oka wspomoże kierowcę w naprawieniu problemu. Nigdy nie zostanie sam w takiej sytuacji! Konsultanci działają 24 godziny na dobę w każdym dniu w roku przez co kierowca może być spokojny podczas wykonywania swoich obowiązków. W przypadku poważniejszych kolizji dostępne są specjalistyczne lawety, które odwiozą kierowcę do najbliższego możliwego mechanika, który załatwi dany problem.

 

Podsumowanie

 

Jak to mówią lepiej zapobiegać niż leczyć. Daily serwis oferuje obie te usługi jednocześnie zapobiegając przed usterkami podczas wykonywania przeglądów technicznych i okresowych wymian sprzętu jak i leczy poprzez Assistance wykorzystywany w najgorszych sytuacjach na drodze. To serwis, któremu naprawdę można zaufać!

Previous post

Buty do biegania damskie

Next post

Wynajem DBK chłodni