Dom i Wnętrze

Prezent ślubny dla przyjaciółki

Ślub najlepszej przyjaciółki to ważne wydarzenie również w naszym życiu. Aby należycie uczcić ten moment, warto podarować bliskiej osobie wyjątkowy podarunek. Mamy kilka cennych rad dla wszystkich niezdecydowanych, którzy wahają się, jaki prezent sprawi radość kobiecie wstępującej na nową drogę życia! Jaki podarunek z pewnością okaże się trafiony? Sprawdź!

Sztućce Gerlach – elegancki i praktyczny detal

Wysokiej klasy wyposażenie kuchenne jest uniwersalnym pomysłem na prezent ślubny. Wśród ogromu możliwości, na szczególną uwagę zasługują sztućce. Samodzielne kupno wysokiej klasy noży, łyżek i widelców dla większości osób zaczynających samodzielne życie jest zbyt dużym wydatkiem.  Elegancki zestaw dla dwunastu osób może znacznie ułatwić nowożeńcom kompletowanie kuchennego wyposażenia.

Podczas wizyty w sklepie zwróć uwagę na modele wykonane ze stali nierdzewnej 18/10. Tego typu sztućce mają w swojej ofercie czołowe marki, takie jak Gerlach. Wybierając sztućce Gerlach w prezencie ślubnym, możesz mieć pewność, że dokonujesz trafnego wyboru.  Wysokiej klasy sztućce odporne są na zarysowania i uszkodzenia, pięknie się błyszczą i stylowo dekorują stół.

Bezcenne wspomnienia

Organizacja ślubu wiąże się z wielomiesięcznymi przygotowaniami, które przeważnie kosztują narzeczonych sporo stresu. Może warto zafundować w prezencie ślubnym nowożeńcom odrobinę odpoczynku? Wygrzanie się na leżaku w ciepłych krajach albo relaks podczas długich zabiegów będzie miłą odskocznią od problemów i pięknym początkiem wspólnej drogi! Za pośrednictwem internetu możesz kupić vouchery do wykorzystania w ośrodku SPA albo w biurze podróży. Twoim zadaniem będzie kupienie karty na dowolną kwotę. Czas wycieczki i ewentualną destynację nowożeńcy wybiorą sobie sami.

Previous post

Dom ze snów

Next post

Dobra pościel - dobre spanie