Ciekawe

Pojemniki plastikowe – kupić, czy wypożyczyć?

Schoeller Allibert jako producent wiader plastikowych, palet i kontenerów jest firmą ciągle się rozwijającą i wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom swoich klientów. Oferuje więc możliwość zarówno zakupu jak i wypożyczenia pojemników, opakowań przeznaczonych do eksponowania, magazynowania i transportowania produktów.

Lepiej kupić, czy wypożyczyć opakowania do transportu?

Jeśli wiemy, że dany rodzaj pojemników będzie nam potrzebny tylko jednorazowo lub przez krótki okres czasu, na przykład w sezonie letnim, zakup jest raczej niepotrzebny. Opakowania, nawet tak wysokiej klasy jak te Schoeller Allibert, które w większości przypadków się składają, będą zajmować niepotrzebnie miejsce. Te dostępne do wypożyczenia niczym nie odbiegają od tych kupionych – są wykonane z tych samych materiałów, tą samą techniką i posiadają takie same parametry wytrzymałościowe. Dodatkowo wypożyczenie pojemników często jest najbardziej korzystną finansowo opcją, jeśli chodzi o sezonowe użytkowanie palet.

Wszystkie opakowania przygotowane przez firmę Schoeller Allibert na wynajem są przystosowane do ogólnych standardów obowiązujących w transporcie, palety i kontenery są odpowiednich rozmiarów, dzięki czemu ich transport i magazynowanie nie są problematyczne, są kompatybilne z urządzeniami przeładunkowymi takimi jak wózki widłowe. Dodatkowo są lekkie, co zmniejsza masę ogólną ładunku. Firma Schoeller Allibert gwarantuje produkty najwyższej klasy, wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są nie tylko odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników zewnętrznych, ale również całkowicie bezpieczne w użytkowaniu dla osób pracujących przy ich załadunku lub rozładunku.

Jakie pojemniki można wypożyczyć?

Firma przewiduje możliwość wynajmu takich pojemników jak: pojemniki sztaplowalno-gniazdowe oraz pojemniki i kontenery składane. Są to najbardziej powszechne i najczęściej używane do transportu nośniki. Wśród pojemników dostępnych na wynajem są m.in.: małe pojemniki składane, skrzyniopalety składane, wózki Dolly, palety plastikowe.

Czy można wypożyczyć wiadra plastikowe spożywcze?

Na obecną chwile wiadra spożywcze nie są dostępne do wypożyczenia. Firma Schoeller Allibert jest firmą nastawioną na klienta, jeśli więc poszukujemy wiader spożywczych, zastanawiamy się nad ich zakupem warto skontaktować się z pracownikami, na pewno pomogą znaleźć optymalne, korzystne rozwiązanie.

Previous post

Jakie meble tarasowe wybrać, aby cieszyć się powiewami lata?

Next post

Przygoda na nartach