Ciekawe

Nowoczesne platformy e-learningowe – czy są stworzone dla Ciebie?

Podnoszenie własnych kwalifikacji to zdecydowanie dobry pomysł – dzięki temu możliwe jest wnioskowanie o podwyżkę, jak również szukanie nowej, lepszej pracy. Dokształcanie to także szansa na poznawanie nowych technologii w dowolnej dziedzinie. Gdzie jednak znaleźć wysokiej jakości szkolenia prowadzone przez profesjonalistów? My proponujemy platformy e-learningowe.

Platforma stworzona dla każdego!

Platformy e-learningowe powstały na bazie platform udostępnianych studentom na uczelniach. Ten system nauki sprawdził się w przypadku przekazywania konkretnych materiałów, wymiany informacji pomiędzy studentami. Dzisiaj platformy to serwisy ogólnodostępne, na których zamieszczane są materiały szkoleniowe z danych dziedzin. Jedną z najczęściej wybieranych platform w Polsce jest cgwisdom.pl.

Szkolenia udostępniane na platformach najczęściej mają formę wideo – są one przygotowywane przez doświadczonych specjalistów z takich dziedzin jak informatyka, programowanie, tworzenie grafik 3D, architektura i wiele innych. Materiały wideo dostępne są w języku polskim, przez co nie ma żadnego problemu z ich zrozumieniem. Aby móc zakupić interesujący nas produkt konieczne jest zarejestrowanie się jako użytkownik. Jak kupować materiały szkoleniowe? Wystarczy dodać interesujący nas produkt do wirtualnego koszyka, opłacić go – i już!

Co jeszcze znajdziemy na platformach e-learningowych?

Przede wszystkim zainteresuje nas strefa wiedzy – jest ona tworzona przez specjalistów w swoich branżach. Znajdziemy tam porady jak wybrać program do projektowania wnętrz, ale również wskazówki jak rozpocząć swoją przygodę z programowaniem aplikacji mobilnych i wiele innych. Dodatkowo w każdej chwili możemy skontaktować się z administratorem strony i zadać pytania dotyczące funkcjonowania serwisu.

Previous post

Urządź się starannie!

Next post

Czy design kasy fiskalnej ma znaczenie?