Ciekawe

Zabawa z programami graficznymi – czyli jak modelować w 3ds Max?

Coraz więcej osób rozpoczyna swoją „zabawę” z programami graficznymi, ponieważ w wielu zawodach są one teraz używane. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ z pomocą takiego programu dużo łatwiej można wszystko ułożyć, rozplanować i przedstawić innym osobom, ale żeby coś takiego powstało, to najpierw trzeba zadać sobie pytanie – jak modelować w 3ds Max?

Od czego zacząć?

Modelowanie w programach graficznych nie jest łatwe, proste i przyjemne. Czasami nauka tego, jak modelować w 3ds Max pochłania wiele godzin, ale dla takich efektów pracy warto. Każdy zaczyna od tego, od czego jest mu łatwiej. Jedni po prostu cały czas próbują korzystając z odpowiednich funkcji, a inny znowu wybierają tą drogę, że najpierw teoria, a później praktyka, ale od razu warto zaznaczyć, że modelowania bardzo ciężko uczy się poprzez teorię.

Jak modelować w 3ds Max – czyli różne kursy

Jeśli problem z modelowaniem 3D jest na tyle duży, że nie można sobie poradzić i blokuje to wszystkie inne możliwości oraz odbiera chęci, to zawsze można zapisać się na kurs. Nie zawsze takie kursy są tanie, ale pozwolą na dużo szybsze zrozumienie programu i jego działania. Warto za taką możliwością się rozejrzeć, aby mieć na początku jakąś alternatywę.

Programy graficzne mogą być również interesującą możliwością do tego, aby ćwiczyć swoje umiejętności. Jest wiele osób, które korzystają z programów graficznych pomimo tego, że nie pracują w zawodzie, ale po prostu lubią uczyć się one czegoś nowego.

Previous post

Urok minimalistycznych mebli ogrodowych

Next post

Kamery inspekcyjne - sposób na kontrolę trudno dostępnych miejsc