Ciekawe

Czyste pranie na zawołanie

Pralka to nieodłączny element wyposażenia każdej suszarni, bądź też łazienki. Nic nie dopierze tak brudnych ubrań i akcesoriów jak pralka dostosowana do potrzeb swojego właściciela i jego rodziny.

 

Pralka to urządzenie, którego zakup warto zaplanować z wyprzedzeniem.

Charakteryzująca ją cena może wydawać się początkowo zaporowa, jednak jest to produkt, który pozostanie z nami na lata. Przed dokonaniem ostatecznego wyboru zapoznajmy się więc nie tylko z jej wymiarami zewnętrznymi oraz ceną, ale także ładownością, oferowanymi trybami i możliwością suszenia i wirowania.

Najnowocześniejsze pralki oprócz samego prania oferują również swoim użytkownikom opcję odświeżania.

Program ten okazuje się szczególnie przydatny w przypadku niezapowiedzianych wyjść i nagłych uroczystości. Nie mniej ważnym aspektem jest tzw. nocne pranie. Rodziny posiadające małe dzieci szczególnie docenią tę opcję.

Do najczęściej wybieranych pralek w cenie 1000 złotych zaliczyć możemy: Amica AWB510L, Polar PTL1019, Candy Smart CS4 1061D3. Pralki te zapoczątkowują ranking https://www.bomi.pl/ranking-pralek-top-10-najlepszych-modeli/, nie oznacza to jednak że są gorsze niż ich następcy. Wyżej wymienione modele to świetny wybór dla singli oraz niewielkich rodzin.

Bardziej wymagający użytkownicy mogą zdecydować się na zakup jednego z poniższych modeli: Electrolux EWS11252NDU,Indesit XWSE 61252 PL i Whirlpool TDLR 60114. Ich cena nie przekracza 1500 zł co jest niewątpliwą zaletą przy ograniczonym budżecie.

Osoby pragnące najwyższej jakości powinny skorzystać z produktów marek takich jak: Bosch WAW24540PL Serie 8 VarioPerfect oraz Samsung WW70K5210VW i Electrolux EWF1408WDL2. 2000- 3000 zł to inwestycja, która zwróci nam się już po kilku latach.

Previous post

Poszukaj wskazówek i inspiracji filmowych u specjalistów

Next post

DOBRE STRONY REZERWACJI INTERNETOWEJ