Ciekawe

Modne dodatki do salonu

Bez względu na metraż mieszkania, które posiadamy, w każdym znajdzie się miejsce na kuchnię, salon i łazienkę. Bowiem te trzy pomieszczenia stanowią podstawę, która jest niezbędna do tego, aby mieszkanie spełniało swoje codzienne funkcje. W dzisiejszym artykule podpowiemy Wam, jakie dodatki sprawią, że salon stanie się przytulny oraz nowoczesny.

Po pierwsze: fotografie

Zdjęcia to z pewnością dodatki, które znajdziemy praktycznie w każdym mieszkaniu. W dzisiejszych czasach bez problemu możemy wydrukować fotografię o niestandardowych rozmiarach, dzięki czemu świetnie sprawdzą się, jako obrazy, które sprawią, że salon będzie przytulny. Odpowiednia ramka odgrywa niezwykle ważną rolę, ponieważ może stanowić świetne dopełnienie naszego wnętrza. Ciekawie wyglądają również ściany, które zawierają kilka fotografii w tym samym kolorze i rozmiarze, poukładane w schematyczny sposób.

Po drugie: firany w salonie

Każde okno wygląda zupełnie inaczej, gdy zadbamy o dodatki. Firany gotowe do salonu to świetny sposób na to, aby nadać wnętrzu trochę prywatności. Stanowią również doskonały pomysł do tego, by pokój wyglądał przytulnie i stylowo. W dzisiejszych czasach popularne są klasyczne firany, często bez zbędnych zdobień. Oczywiście wszystko zależy od stylu mieszkania, które posiadamy. Inne firany gotowe do salonu wybierzemy, gdy szukamy czegoś do stylu skandynawskiego, a jeszcze inne, gdy do angielskiego.

Po trzecie: świece zapachowe

Świece niejednokrotnie stanowią przysłowiową „wisienkę na torcie”. Różnorodność dodatkowych wzorów, piękne słoiczki, czy kolory sprawiają, że świece wpisują się praktycznie w każdy styl. Nie wspominając już o pięknym zapachu, który wydobywa się zaraz po zapaleniu. Warto wybierać takie świeczki, które po wypaleniu pozostawią szkło, które będziemy mogli ponownie wykorzystać. Ciekawym rozwiązaniem będą kolory, które znacząco wyróżniają się na tle naszego wnętrza na przykład, kontrastują z odcieniem ścian, czy mebli.

Istnieje wiele interesujących dodatków, które mogą ocieplić nasze wnętrze. Ważne jest też to, aby wybierać podobne odcienie niektórych dodatków, ponieważ zbyt duża ilość kolorów sprawi, że wnętrze będzie sprawiało wrażenie zbyt pstrokatego.

Firany gotowe znajdziesz w ofercie Spokko.pl

Previous post

Pomysły na aranżację - jakie kuchnie najmodniejsze?

Next post

Szukasz podgrzewacza do potraw?