Motoryzacja

Kalkulator OC AC – czym jest i jak działa?

Zbliżający się koniec polisy to czas, kiedy konieczne jest znalezienie nowego ubezpieczenia. Zdecydowana większość posiadaczy samochodów pozostawia to zadanie na ostatni moment, ryzykując zapomnienie kupna polisy i wysokie mandaty. A wygodne rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki! Kalkulator OC AC pozwoli na znalezienie najlepszej opcji!

Kalkulator OC AC – jak z niego korzystać?

Kalkulator OC AC to wygodne i nowoczesne rozwiązanie, które pozwoli kierowcom zaoszczędzić czas i pieniądze. Kalkulator pozwala na znalezienie najlepszych ofert ubezpieczeniowych na rynku w kilkanaście sekund – a wszystko to bez konieczności wychodzenia z domu. By skorzystać z kalkulatora wystarczy Internet – kalkulator OC AC jest dostępny z wysokości przeglądarki internetowej. Wpisując wyłącznie dwie informacje: datę urodzenia oraz numery tablic rejestracyjnych, otrzymamy szeroką ofertę różnych ubezpieczycieli oraz propozycji na polisę OC AC. Kalkulator OC AC daje możliwość zakupu wybranego ubezpieczenia online. Jeśli którakolwiek z ofert przedstawionych przez kalkulator odpowiada nam, wystarczy wybrać daną ofertę i wypełnić odpowiedni formularz. Po opłaceniu polisy (również online) na wskazany adres email dostarczone zostaną niezbędne dokumenty. To takie proste!

Czy kalkulator OC AC to urządzenie bezpiecznie?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy korzystanie z narzędzi takich jak kalkulator OC AC jest bezpieczne. Spieszymy z informacją, że tak! Jeszcze do niedawna kalkulatory tego typu wymagały podawania licznych danych, które uznawane są za wrażliwe (np. numer PESEL, miejsce zamieszkania). Dzisiaj dane te ściągane są z baz Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego – wystarczy podać datę urodzenia oraz numery tablicy rejestracyjnej pojazdu. W ten sposób nie musimy martwić się, że nasze dane osobowe trafią w niepowołane ręce.

 

Previous post

Jak w sposób oryginalny zaaranżować kuchnię?

Next post

Ubezpieczenia szkolne dla dzieci: Dlaczego są tak ważne?