Ciekawe

Grunt to rodzinka

Jak trudno jest stworzyć naprawdę szczęśliwą rodzinę, wiedzą wszyscy, którzy mają dzieci. Trzeba ciągle pamiętać o ich zmieniających się potrzebach. Zwłaszcza jeśli w domu jest niemowlę lub małe dziecko (takie w wieku do czterech lat) to życie domowe przypomina niekiedy małą organizację.

Plan dnia niczym w superkorporacji

W domu, w którym jest niemowlę, plan dnia jest ściśle wyznaczony. Pobudka o 5.30, także w weekendy. Nie ma dni wolnych od pracy. Popołudniowa drzemka odbywa się w stałych godzinach, których nikt nie przekracza. Pięć posiłków podanych o określonej porze. A do tego gry, zabawy i spacery. Jak to wszystko ogarnąć?

Zorganizujmy się jak najlepiej

Dlaczego by nie ułatwić sobie życia? Zorganizujmy się lepiej. Zaopatrzmy się we wszystkie akcesoria, które ułatwią nam opiekę nad dzieckiem, tym małym i tym większym. Skorzystajmy z bogatej oferty, proponowanej przez hurtownie dziecięce Wrocław.

Mama i tata razem

A jeśli jest taka okazja, żeby odzyskać równowagę emocjonalną – niech mama i tata pobędą trochę razem. Bez dzieci. Romantyczna kolacja we dwoje, wyjście do kina czy przejażdżka rowerowa – zapamiętamy to na długo. Takie wyjścia poprawią nasze relacje. Skorzysta na tym cała rodzinka.

Previous post

Samodzielny remont lub budowa

Next post

Ogrodowy staw