Dom i Wnętrze

Domy z drewna na cały rok

Drewniane domy do zamieszkania przez cały rok są fantastyczną propozycją dla wielu osób. Jeżeli zależy nam na niskich kosztach inwestycyjnych, to warto pomyśleć o domach szkieletowych budowanych metodą kanadyjską wykonywanych przez porządną ekipę budowlaną.

Fachowcy do pomocy, czyli współpracujemy z mawit.com.pl

Taką ekipę znajdziemy w firmie Mavit mającą swoją siedzibę w miejscowości Imielin w województwie małopolskim. Jest to przedsiębiorstwo budowlane, które w 2000 roku rozpoczęło swoją działalność. Na chwilę obecną mogą pochwalić się wieloma wykonanymi realizacjami dla klientów indywidualnych, które możemy obejrzeć na ich stronie mawit.com.pl. Mavit może pochwalić się tartakiem, suszarnią kontenerową oraz autoklawem do impregnacji ciśnieniowej. Podsumowując – wszystkie inwestycje budowlane są przez nich realizowane w sposób płynny i ciągły.

Dom z ekologicznych materiałów

Dom drewniany budowany przez wspomnianą firmę tworzony jest z najlepszego drewna wysokiej jakości o niskim poziomie wilgotności. Do tego są to ludzie, którzy na pierwszym miejscu stawiają potrzeby swoich klientów oraz ich zadowolenie. Jeżeli tylko mamy jakieś pytanie odnośnie samej techniki szkieletowej, to zawsze otrzymamy pełną i wyczerpującą odpowiedź. Mavit umożliwia również swoim klientom współpracę z pracowniami architektonicznymi. Budowa domu drewnianego solidną techniką szkieletową, dzięki ekipie z Mavit,  na pewno będzie przebiegała bardzo sprawnie, dzięki czemu już niedługo będziemy mieli gdzie zamieszkać. 

Previous post

Kuweta magazynowa

Next post

Jak poprawnie wykonać rozliczenie dochodów z Niemiec?