Dom i Wnętrze

Jakie zacienienie tarasu wybrać?

Poprzez zacienienie tarasu możemy stworzyć przestrzeń odpowiednią dla wszystkich domowników: taras stanie się miejscem wypoczynku, przestrzenią zabaw dla dzieci, miejscem, gdzie możemy spotykać się w gronie naszych znajomych. Poprzez dobranie pergoli i odpowiednich mebli zaaranżujemy przestrzeń wysoce funkcjonalną i lubianą przez domowników. Od czego zacząć?

Zacienienie tarasu czyli pergola

Decydując się na zacienienie tarasu warto pomyśleć o funkcjonalnej pergoli. Nowoczesne pergole ogrodowe zaskoczą nas zarówno swoją konstrukcją, jak i parametrami technicznymi. Pergole ogrodowe to zacienienie tarasu, które okaże się wysoce funkcjonalne i przydatne zarówno w czasie upalnych, letnich dni, jak i w czasie… deszczu!

Konstrukcja pergoli wznoszona jest na aluminiowych elementach malowanych proszkowo – oznacza to, że zacienienie tarasu będzie zabezpieczone przed działaniem wilgoci i rdzą. Konstrukcję zaprojektowano w taki sposób, aby opierała się ona silniejszym podmuchom wiatru oraz zmiennym warunkom atmosferycznym.

Zacienienie tarasu w formie pergoli posiada funkcjonalny dach, który w zależności od naszych potrzeb może być składany lub rozkładany – o jego pozycji decydujemy my sami. Dachy pergoli tworzone są z różnorodnych tworzyw: aluminiowych listew, materiałów technicznych pokrytych poliuretanem. Każde rozwiązanie zapewnia użytkownikom skuteczną ochronę przed promieniowaniem UV, jak również przed niespodziewanym deszczem.

Zacienienie tarasu – jak sprawdzi się w praktyce?

Decydując się na zacienienie tarasu przede wszystkim stawiamy na nasz komfort i bezpieczeństwo – nowoczesne pergole to interesująca alternatywa dla klasycznych parasoli ogrodowych. Pergole stworzą nad naszymi głowami wygodny dach, a przestrzeń zmieni się do nie poznania.

Previous post

Narciarstwo skiturowe

Next post

Strony internetowe – czy wiesz, jak zmienią Twój biznes?