Ciekawe

Wyrazić siebie poprzez fotografię

Człowiek wciąż poszukuje form ekspresji, które pomogą mu wyrazić to, kim jest i kim się staje. Wciąż chcemy być kimś nowym, zachowując swoją podmiotowość, swoje wyróżnienie. Pociąga nas dynamika, ale jednocześnie pragniemy pewnej stabilności emocjonalnej. Na tym polega rozwój i spełnianie swojego człowieczeństwa. Na szanowaniu przeszłości i dążeniu do zmiany. Na podejmowaniu wciąż nowych wyzwań i wyrażaniu siebie na różne sposoby. Fotografia jest jednym z nich, który w dzisiejszych czasach staje się coraz popularniejszy.

Fotografuj chwile

Wyrazić siebie w fotografii można poprzez nadanie wartości chwilom, które umykają bezpowrotnie. Tymczasem udaje się je uchwycić na zdjęciu. Na cewe.pl poznamy sposoby na to, jak te fotografie fantastycznie wyeksponować. Ułożymy je na przykład w niezwykłą fotoksiążkę lub w fotokalendarze CEWE. Te ostatnie wiążą czas i fotografię z codziennością. Wyrażamy w nich siebie poprzez zdjęcia. Ale także poprzez notatki i podkreślenie istotnych dla nas dat. Nadamy wartość chwilom, które minęły, oraz tym, które dopiero nadejdą. Połączymy przeszłość wspomnień, aktualność działania i przyszłość planowania.

Fotografuj osoby

To, kim jesteśmy, w dużej mierze zależy od ludzi, którzy są dla nas bliscy. Pamiętajmy o nich także w fotografii. Świetnym pomysłem jest nie tylko wysłanie zrobionego przez nas zdjęcia w sieci, ale wywołanie go w interesującej formie i podarowanie go bliskim czy znajomym. Fotoalbum czy kartka z naszymi fotkami – to naprawdę pomysłowe prezenty od serca.

Fotografuj miejsca

W wyrażeniu swojego świata wewnętrznego pomaga także fotografowanie miejsc. Niekoniecznie muszą być to egzotyczne pejzaże. Niekiedy fotografia drzewa mijanego codziennie w drodze do pracy najpiękniej wyrazi nasze wnętrze.

Previous post

Jak znaleźć dobry sklep narciarski?

Next post

Dlaczego warto inwestować w kalendarze szkolne?