Dom i Wnętrze

Wybieramy meble z duszą

Lubimy przebywać we wnętrzach, w których panuje niezwykły klimat. Taki trudny do opisania i wyrażenia. Jesteśmy w pewnym miejscu i czujemy się w nim magicznie, wyjątkowo, zjawiskowo. Aż brak nam słów. Co sprawia, że dane pomieszczenie jest inne niż wszystkie? W czym tkwi istota wyróżnienia? Z całą pewnością podstawą dla oryginalniej aranżacji wnętrzarskiej, współtworzącej niesamowitą atmosferę domu lub mieszkania, są meble.

Meble od świetnych producentów

Na gama-sklep.com.pl znajdziemy meble do rożnych pomieszczeń, począwszy od salonu i kuchni, a skończywszy na przedpokoju czy pokoju dziecięcym. Warto zdecydować się na przedmioty od świetnych producentów, którzy od wielu lat dbają o to, żeby tworzone przez nich przedmioty wyróżniały się od strony wizualnej.

Eleganckie sofy, wytworne narożniki, stoły z litego drewna, pięknie frezowane szafki kuchenne, minimalistyczne zestawy, awangardowe meblościanki – pośród wielu propozycji Gamy znajdziemy te meble najlepsze dla nas, wyrażające naszą duszę. Nawet tanie meble dla dzieci mogą mieć w sobie to coś, co je wyróżnia i sprawia, że określamy jej jako meble nietuzinkowe.

Meble wyszukane na targu staroci

Ciekawie w każdym wnętrzu zaprezentują się także wszelkie antyki. Te oryginały wyszperane na targu staroci lub na babcinym strychu. Niekiedy wystarczy je odrobinę odrestaurować, żeby odsłonić ich ukryte piękno. Ich historyczną duszę i niesamowity charakter. Taki meble może stać się wręcz dominantą całej stylizacji salonowej. Nie tylko tej wybitnie klasycznej. Nowoczesność bowiem lubi sprzeczne zestawienia. Obok komody z dziewiętnastego wieku z powodzeniem ustawić można awangardową sofę.

Meble handmade

Odważne i twórcze osoby mogą pokusić się o samodzielne zrobienie mebli. Niekoniecznie muszą to być od razu skomplikowane projekty. Wystarczy prosta półka drewniana do kuchni, pomalowana na kolorowo, nawiązująca na przykład do motywów folklorystycznych. Z całą pewnością taki mebel będzie miał duszę.

Previous post

Spraw sobie najlepszy prezent – ekologiczny dom drewniany

Next post

Przyjemne i wygodne gotowanie